+421 918 790 393

Potrebujete advokáta?


Sme advokátska kancelária v Púchove. Zameriavame sa na občianske, rodinné, dedičské, obchodné, pracovné, trestné a správne právo. Pomôžeme vám s GDPR, s právom cenných papierov aj s registrom partnerov verejného sektora.napíšte nám

200

Viac ako 200 spokojných klientov

 

Máme viac ako 200 spokojných klientov, ktorí sa na nás obracajú so svojimi otázkami a problémami. Vďaka využívaniu elektronizácie pomôžeme aj klientom, ktorí nie sú z Trenčianskeho alebo zo Žilinského kraja.

 

 

 

 

12

12 oblastí práva

 

Právne poradenstvo a úkony vám poskytujeme v 12 oblastiach práva. Všetky právne služby sme pre vás prehľadne spísali a vybrali sme aj najčastejšie problémy, ktoré naši klienti potrebujú riešiť, alebo si s nimi nevedia poradiť.

 

 

 

 

90

Úspešnosť až 90 %

 

Naša úspešnosť v sporoch je 90 %. Zvyšní klienti, pre ktorých sa nám nepodarilo vyhrať súdny spor, však neodišli nespokojní. V prípade prehry sa snažíme dohodnúť pre nich prijateľné riešenia, alebo sa odvolať na príslušné orgány.

 

 

 

 

 

Advokátska kancelária Matušov s.r.o. - advokát a právnik v Púchove

 

 

"Dobrý advokát, to je prvý krok
na ceste k úspechu, k výhre
či ku šťastnému koncu."

 

 

 

 

 

 

 

 

Sme empatickí, spoľahliví a profesionálni

Naša advokátska kancelária v Púchove si zakladá na všetkých troch spomenutých princípoch. Empatia je dôležitá preto, aby ste sa nám otvorili, detailne vysvetlili všetky vaše problémy a my sme vám mohli navrhnúť najlepšie riešenie. Vieme, že potrebujete cítiť, že stojíme na vašej strane. Spoľahlivosť sa prejavuje v tom, že do našej práce dávame 100 % našich skúseností, vedomostí a pracovného času. Profesionálny prístup je možné cítiť v pripravenosti na všetky pojednávania, ale i na naše osobné stretnutia.

 

 

Právne služby

 

 

 

 

 

 

Kto najčastejšie vyhľadáva naše služby?

 

 

 

 

 

 

Rodiny, manželia, deti, seniori

 

 

 

 

Zamestnanci a zamestávatelia

 

 

 

 

Obce, samosprávy

 

 

 

 

Firmy, podnikatelia, živnostníci

 

 

 

 

 

 

 

Spolupráca s nami je príjemná a korektná

Mnoho ľudí sa stále bojí osloviť právnika, alebo advokátsku kanceláriu. Nemajú predstavu o tom, ako spolupráca vyzerá, aký je postup, aké poplatky by mali očakávať. Prečítajte si, ako vyzerá spolupráca s našou advokátskou kanceláriou. Uvidíte, že sa netreba báť, a že u nás predsudky o prísnych, neosobných advokátoch nemajú miesto. Sme korektní, snažíme sa vám už v úvode riešenia problému načrtnúť, čo vieme pre vás spraviť, aký výsledok je možné očakávať a koľko financií potrebujete.

 

 

Spolupráca

 

 

 

 

 

 

Potrebujete poradiť?

 

Kontaktujte nás

Články

AKO POSTUPOVAŤ ABY ROZVOD MANŽELSTVA MAL RÝCHLY A BEZPROBLÉMOVÝ PRIEBEH? 07.02.2023

AKO POSTUPOVAŤ ABY ROZVOD MANŽELSTVA MAL RÝCHLY A BEZPROBLÉMOVÝ PRIEBEH?

Náš článok sa Vám snaží poskytnúť odpovede na nasledujúce body: 1. Náležitosti návrhu na rozvod manželstva. 2. Finančné náklady spojené s rozvodom manželstva 3. Bezpodielové spoluvlastníctvo manželov 4. Maloleté deti v manželstve
Čítajte viac
Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia