+421 918 790 393

Trestné právo

 

 

Pomôžeme vám, zastúpime vás

V oblasti trestného práva poskytujeme ochranu základných hodnôt našej spoločnosti, ale aj vašich práv. Situácie, ktoré v tejto oblasti práva riešime, sú často náročné a nepríjemné. Klientov však chceme ubezpečiť, že ctíme nielen ľudský prístup, ale aj mlčanlivosť a empatickosť. Naša advokátska kancelária ponúka aj možnosť obhajoby v trestnom konaní, takže vždy zabezpečíme, aby boli vaše práva včas uplatnené. Korektné informovanie o celom procese je u nás samozrejmé.

 

 

 

 

 

   

Krádež

Každá minca má dve strany, každý trestný čin tiež. Možno stojíte na strane poškodeného, alebo naopak, na strane obvineného. V oboch prípadoch je však vhodné poradiť sa s odborníkmi o tom, aký postup je potrebné zvoliť, a čo vám to môže priniesť.

 

 

 

 

 

   

Usmrtenie, ublíženie na zdraví

Či už sa s touto situáciou stretávate ako ten, kto niekoho fyzicky napadol, bránil sa proti napadnutiu, prípadne usmrtil napríklad v dôsledku dopravnej nehody; alebo ako človek, ktorý prišiel o blízku osobu, v súdnom konaní je lepšie, keď vás zastupuje skúsený advokát. Už samotné riešenie tejto situácie je psychicky náročné. My vám pomôžeme zvládnuť tieto nepríjemné chvíle a vyriešiť všetky nevyhnutné záležitosti.

 

 

 

 

 

   

Naše služby - trestné právo

  • Obhajoba obvineného v trestnom konaní,
  • zastupovanie poškodeného v trestnom konaní,
  • účasť na výsluchu svedka (podozrivého) v trestnom konaní,
  • obhajoba odsúdeného v konaní o zmene spôsobu výkonu trestu (preradenie odsúdeného z maximálneho stupňa stráženia do stredného stupňa stráženia a zo stredného stupňa stráženia do minimálneho stupňa stráženia, zmena spôsobu ústavnej formy liečby na ambulantnú formu liečby a pod.),
  • obhajoba odsúdeného v konaní o podmienečné prepustenie z výkonu trestu odňatia slobody alebo v konaní o podmienečné upustenie výkonu zvyšku trestu (zákazu viesť motorové vozidlo, domáceho väzenia a pod.),
  • obhajoba v konaní o zahladenie trestu.

 

 

 

 

 

Potrebujete poradiť?

 

Kontaktujte nás

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia